JMstudio | Jasper van der Meer

WordPress Webdesign & Development


WordPress logoWordPress webdesign en -ontwikkeling door Jasper van der Meer.
Ik bouw, voornamelijk in opdracht van webdesign agencies, websites geoptimaliseerd voor mobiele weergave met focus op snelheid, standaarden en goed en duidelijk content management.
Elk project is uniek, elke website is beter dan de vorige*.

Eigen projecten

Onderstaande projecten zijn mijn eigendom. Deze projecten zijn ontstaan omdat ik het leuk vond en/of omdat ik een verdeling zocht in het aanbieden van mijn diensten en kennis.

SchrijfStijlvol (www.schrijfstijlvol.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress, zoekmachine-optimalisatie)
Wat Kost Wiet? (www.watkostwiet.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress, zoekmachine-optimalisatie)
Wat Kost Drugs? (www.watkostdrugs.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress, zoekmachine-optimalisatie)

Projectoverzicht

Aan onderstaande projecten heb ik gewerkt. Tussen haakjes staat vermeld wat mijn exacte werkzaamheden waren voor dit project. Indien je vragen hebt over deze projecten of je wilt mij betrekken bij één van je eigen projecten, mail dan even naar contact@jmstudio.nl.

Antroposofische Vereniging in Nederland (www.antroposofie.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress, zoekmachine-optimalisatie)
Vrijeschoolliederen (www.vrijeschoolliederen.nl)
(ontwerp + HTML/CSS templates)
Zeister Vrijeschool (www.zeistervrijeschool.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Antroposofische Vereniging in België (www.antroposofie.be)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Zwembad Dijnselburg (www.zwembaddijnselburg.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Stichting SchadeConsult (www.stichtingschadeconsult.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Antroposofische Vereniging Eindhoven (www.antroposofie-eindhoven.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
BOB Advies (www.bobadvies.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Antiquariaat de Boekviner (www.deboekvinder.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Brevé Houtbewerking (www.brevehoutbewerking.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in Drupal**)
BSO de Bosplaats (www.debosplaats.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Burgers & Ran Advocaten (www.burgers-ran.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Cafetaria 'de Toekomst' (www.cafetariadetoekomst.nl)
(ontwerp)
Franklin Fastfood Catering (www.defrietboer.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Funon Bouwkundig Ontwerpburo (www.funon.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Fysiologic (www.fysiologic.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress, Multi-language (WPML) implementatie)
Goedkoopstrooien (www.goedkoopstrooien.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Golf- & Countryclub 'de Biltse Duinen' (www.golfclubbiltseduinen.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
De Groene Winkel (www.degroenewinkel.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Kliniek Heyendael (www.kliniekheyendael.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Inovum ouderenzorg (www.inovum.nl)
(ontwikkeling in WordPress)
Via Italia (www.viaitalia.nl)
(ontwikkeling in WordPress, zoekmachine-optimalisatie)
Jaap van de Weg (www.jaapvandeweg.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Brocante Lost & Found (www.brocantelostandfound.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Manjo Joosten (www.manjojoosten.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
OECD Guidelines / OESO Richtlijnen (www.oesorichtlijnen.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Opleiding Docent Muziek (www.opleidingdocentmuziek.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Pharos Advies (www.pharos-advies.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Van Geel Roadshows (www.promotiontrailer.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Raad van Kerken Zeist (www.raadvankerkenzeist.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Snellesteijn (www.snellesteijn.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Bewonerssite Buurt Sterrenberg (www.buurtsterrenberg.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Sterrenwerk Praktijk voor Astrologie, Advies en Coaching (www.sterrenwerk.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
Van de Graaf en Verwoerd Interim Management (www.vandegraafenverwoerd.nl)
(ontwerp, ontwikkeling in WordPress)
't Wapen van Odijk (www.wapenvanodijk.nl)
(ontwikkeling in WordPress)

** vraag mij niet waarom. Ik haat Drupal.